Kalite Belgelerimiz

Topraktan Gelen Doğal Lezzet

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

 

Hızlı gelişen bir firma olarak kalite ve gıda güvenliği politikamız; hijyenik, kontrollü ve yüksek kaliteli ürün üretimini üreticiden tüketiciye sağlamaktır.

Tüketicilerimizin beklentilerini anlayarak, bunları yerine getirirken müşteri memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmaktır. Bu amaçla, şirketimizin imalat faaliyetlerini kapsayan; kalite yönetim sistemine uygun dokümante edilmiş bir sistemi sürdürmek, kalitemizi sürekli olarak korumak; değişen piyasa koşullarına ve müşteri taleplerine göre üretimimizidevamlı olarak geliştirmektir.

Personelimizin mesleki ve gıda güvenliği ile ilgili olarak eğitimlerle bilinçlendirilmesi ve verimliliğin artırılması başlıca prensibimiz ve hedefimizdir.

Bu kapsamda teknolojik gelişmeler paralelinde eğitimli ve bilinçli çalışanlarla, üretimlerimizin hijyenik koşullarda; yasalara, müşteri şartlarına, insan sağlığına uygun olarak üretileceğini, ilgili gıda mevzuatına uygun, gıda güvenliğinin garanti altına alınacağını vekalite prensiplerini uygulayacağımızı ve sürekli gelişeceğimizi taahhüt ederiz.

BERTAN UN

Topraktan Gelen Doğal Lezzet